Освітній проект UFuture, який працює в школах Крижанівки, Фонтанки і Чорноморського, вийшов на новий етап. Уже сформовано новий склад учасників в 2018/2019 навчальному році. Загальна кількість учасників програми тепер – 37.

– Перші 12 наших стипендіатів закінчили школи, вступили до вузів. Тепер вони будуть отримувати стипендію 2500 гривень щомісяця. А після закінчення вузу ми надамо допомогу в працевлаштуванні, адже вже підписано понад 75 меморандумів. У цьому році у нас 13 нових стипендіатів зі шкіл, яким ми будемо виплачувати щомісячну стипендію в розмірі 1500 гривень, будемо оплачувати курси і репетиторів, оплачувати стипендію під час вступу до вузу, а по його закінченні допоможемо з працевлаштуванням. Ну і нове, що ми додали, це асоційовані учасники програми UFuture. Таких у нас 12. Їм не буде виплачуватися стипендія, але ми будемо оплачувати їх додаткові заняття для вступу до вузу, – зазначив член команди Ігоря Учителя Дмитро Ковбасюк.

Нагадаємо: проект UFuture був запущений в минулому році завдяки ініціативі та фінансовій підтримці депутата Одеської обласної ради Ігоря Учителя.

Джерело: “Местная газета №1”