Про підготовку до ЗНО:

Юлія додатково займається біологією, хімією, математикою, українською мовою і літературою, щоб досягти своєї мети — вступити до медичного університету.

«Я ще не вирішила, в якому місті вступатиму. Я хочу бути акушером-гінеколом. Моя мама та сестра працюють в лікарні, вони кажуть, що це цікава робота, та й мені сподобалася ця професія. При вступі має бути високий прохідний бал, тому потрібно ретельно готуватися. Тим більше, це така професія, коли не можна нічого упустити. Адже нам потрібні хороші лікарі?».

Про програму UFuture:

Разом з іншими учасниками проекту Юлія побувала побувала на семінарі Вадима Орлова, який розповідав школярам про цілепокладання.

«Він розповідав дуже корисну інформацію для кожної дитини, яка стане в нагоді незалежно від того, куди збираєшся вступати. Мене дуже вразило, коли Вадим Орлов розповідав, чого він досяг у житті. Це може служити яскравим прикладом для кожного! Він ставить себе нарівні зі своїм персоналом, і я вважаю, що це правильно. У професії краще триматися разом — так легше виконувати роботу».

  • Чорноморська загальноосвітня школа