Випускниця Чорноморської загальноосвітньої школи, студентка Одеського національного політехнічного університету.

«Моя спеціальність — «менеджмент туризму і гостинність». Я люблю подорожувати і дуже хотіла, щоб моя майбутня професія була пов’язана з тим, що мені подобається. У нас кілька університетів, в яких є ця спеціальність. Я вибрала політехнічний університет, тому що тут є ще і «гостинність». Це дає можливість працювати не тільки в сфері туризму, а й у готельно-ресторанному бізнесі», — розповідає Вікторія.

Про підготовку до вступу:

Вікторія здавала ЗНО з історії, математики, української та англійської мов. «З усіх предметів, крім математики, я ходила на додаткові заняття. Математику вчила сама за допомогою підручників і спеціалізованих сайтів», — зазначає стипендіатка.

Про програму UFuture:

«UFuture — можливість для дітей, у яких є бажання вчитися і добиватися чогось. Це дуже хороша мотивація — в нашій школі через півроку з’явився ще один учасник. Коли на тебе покладають надії, не хочеться нікого підвести, і ти дуже стараєшся. Ця програма виховує нові кадри серед молодого покоління, і завдяки цьому не хочеться їхати за кордон, з’являється бажання працювати в Україні, розвивати свою країну».

  • Чорноморська загальноосвітня школа
  • Одеський національний політехнічний університет