Про підготовку до вступу:

«Я займалася з репетиторами з початку року. Спочатку оплачували заняття самі, потім з’явилася стипендія, і я стала займатися більше».

Марія займалася з репетиторами з вересня і до останніх днів перед тестуванням. «Воно пройшло нормально, але через надмірні переживання отримала не зовсім той результат, на який очікувала. Але я вступила туди, куди хотіла, і ні про що не шкодую».

Марія здавала ЗНО з історії, української та англійської мов. Її мета — стати журналістом. «Моя мама співпрацює з засобами масової інформації, і у мене теж був шанс поспілкуватися. Я брала інтерв’ю, писала в газети і зрозуміла, що журналістика — це моє і саме те, чим я хочу займатися. Мені близька медіа- або тележурналістика. Для мене найголовніше — спілкуватися з людьми і потім перевтілювати інформацію».

Про програму UFuture:

«Стипендія від команди Ігоря Учителя надала істотну підтримку. Я вважаю, що UFuture — відмінний шанс для 11-класників. Для дітей з незабезпечених сімей, які не можуть собі дозволити наймати репетиторів і додатково займатися, це гарна можливість добре підготуватися до вступу до закладу вищої освіти».

  • Крижанівська школа-ліцей