Улюблені предмети Анастасії — англійська мова, людина і світ, зарубіжна література та географія. Вона планує вступати до Одеського гуманітарний університет на відділення китайсько-англійської філології.
«Мені подобаються різні сфери, тому поки точно не знаю, ким буду працювати — перекладачем або вчителем мов для дітей. Ще мені дуже подобаються професії візажиста, фотографа і дизайнера інтер’єрів. Думаю, що крім мов буду працювати в якійсь з цих галузей».

Про підготовку до ЗНО:

«Я займаюся з репетиторами по кожному з предметів, які вибрала для ЗНО. Поєднувати шкільне життя, захоплення та підготовку до іспитів дуже складно». У вільний час Анастасія вивчає мови, фотографує і проводить час з друзями.

Про програму UFuture:

«UFuture заохочує за хороші оцінки і знання та дає стимул вчитися краще. Уже не раз чула від друзів з інших шкіл про те, як сильно вони хотіли б потрапити в цю програму. Також приносить величезне задоволення той факт, що всі люди які працюють в програмі від Ігоря Учителя дуже привітні і доброзичливі: що б не сталося, завжди підкажуть, дадуть відповідь і допоможуть».

  • Крижанівський НВК