Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати ЗНО з української мови і літератури, іноземних мов, історії України та біології.

Напередодні експертною комісією були визначені порогові бали «склав/не склав» із зазначених предметів:

  • українська мова і література — 22 тестових бали; адаптивний поріг — 15.
  • іноземні мови — 17 тестових балів;
  • історія України — 25 тестових балів;
  • біологія — 22 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з вищезазначених предметів можуть бути враховані як ДПА за шкільний курс, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.