У листопаді освітня платформа Prometheus запускає безкоштовний курс «Навчаймось вчитись!». Це офіційна україномовна версія курсу «Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects» на Coursera.

Під час занять ви дізнаєтесь про ілюзії в навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації.

«Наша мета, — щоб ви зрозуміли, як саме ми навчаємось, та ваш мозок покращив результати у навчанні. Ми опануємо мистецтво не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем. Завдяки цьому курсу ви зрозумієте, як покращити ваші навички навчатися новому, а, значить, і все своє життя!», — зазначає один з авторів курсу Терренс Седжновскі.

Його колега Барбара Оклі впевнена: ідеї курсу допоможуть як під час підготовки шкільних домашніх завдань, так і під час вирішення складних наукових проблем в аспірантурі.

«Цей курс покликаний змінити ваші погляди на навчальний процес та допомогти позбавитись розчарувань. Наш підхід відрізняється від традиційного. Вам не потрібні глибинні знання у якісь науковій царині. Навпаки: ми б хотіли, аби ви взяли ці ідеї та методи та застосували їх до будь-якого предмету, який вчите», — додає Окслі.

Курс заснований на досягненнях нейрології, когнітивної психології, дослідженнях десятків вчених. Його тривалість — 4 тижні.