Міністерство освіти і науки оприлюднило умови вступу до закладів вищої освіти в 2019 році.

Абітурієнти зможуть подати не більше 7 заяв на бюджетну форму навчання не більше ніж з 4 спеціальностей. Відтепер документи будуть приймати лише в електронній формі.

Під час вступної кампанії-2019 будуть дійсні сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з іноземних мов. У випадку, якщо іноземна мова — конкурсний предмет, вступник зможе подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років на власний вибір.

Заклади вищої освіти будуть самостійно визначати мінімальній прохідний бал, але він не може бути менше 150 для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» та 130 балів для спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини».

Реєстрацію в електронних кабінетах відкриють 1 липня, а приймати документи за результатами тестування будуть до 22 липня. Прийом документів на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів буде проходити з 10 до 16 липня. Вступні іспити будуть проходити з 17 до 22 липня, а співбесіди — з 17 до 19 липня включно.

Зарахування за бюджетні кошти відбудеться до 1 серпня, для інших форм оплати навчання — до 30 вересня.

Переведення на вільні місця державного замовлення можливе до 9 серпня. Рекомендації до зарахування вступників контрактної форми навчання будуть надавати до 1 серпня.