Школярі Лиманського району в рамках дня відкритих дверей відвідали Одеську державну академію будівництва і архітектури. Їм допомагають визначитися з майбутньою професією координатори освітньої програми UFuture.

«Сьогодні ми приїхали до академії будівництва та архітектури. Це дійсно один з найкращих будівельних вишів країни. Гадаю, що діти, які його оберуть, не помиляться. У мене є багато друзів, які закінчили цю академію та працюють за спеціальністю на гарних посадах в престижних компаніях. Навіть Ігор Учитель закінчив цей виш. Він працює за спеціальністю та багато чого досяг у житті», — зазначив один з координаторів UFuture Дмитро Ковбасюк.

Школярі ознайомилися з материально-технічною базою академії, поспілкувалися з викладачами та студентами.

«В майбутньому я хочу стати реставратором, тож мені дуже сподобалась презентація архітектурного факультету», — розповіла  учениця Чорноморської школи Марія Кушнір.

Нагадаємо, завдяки стипендіальній програмі підтримки талановитої молоді UFuture, старшокласники Лиманського району з високим балом успішності мають можливість додатково займатися з репетиторами, а також пройти безкоштовно підготовчі курси при обраному ними закладі вищої освіти. В минулому навчальному році велика частина стипендиантів надали перевагу технічним спеціальностям. Але координатори програми зазначають: учасники проекту отримають допомогу у працевлаштуванні незалежно від обраної спеціальності.