У Чорноморському 8 і 9 жовтня пройшла «Школа успіху» для підлітків. У ній взяли участь 30 учнів з Фонтанкої та Чорноморської шкіл. Протягом двох днів їм розповідали про цілепокладання, самооборону, надання екстреної медичної допомоги, підліткову психологію. Організатор — учасниця однойменного проекту від Klitschko Foundation і учениця Чорноморської загальноосвітньої школи Світлана Петруняк.

«Я дуже рада, що всі спікери змогли приїхати. Кожен виступ був цікавий по-своєму. Діти були зацікавлені, задавали питання, дискутували. Зокрема, емоційний відгук викликав виступ Романа Лященко. Це спікер з Києва, якого запросили ініціатори програми UFuture», — розповіла Світлана Петруняк.

Вона додає, що учасники «Школи успіху» хотіли б повторення подібних заходів в майбутньому.

«Учасники команди UFuture пообіцяли, що такі семінари для 10-х і 11-х класів будуть проходити частіше — як мінімум раз на місяць, з різними спікерами і темами. Що стосується мене, я вже звикла до швидкого ритму і не хочу зупинятися. Вчора закінчився проект, а сьогодні я вже сиджу і думаю, чим би ще зайнятися. Я дуже хочу допомагати команді програми UFuture. Вони фінансували мій проект, запросили деяких спікерів. Я б дуже хотіла, щоб ми далі продовжували співпрацю», — зазначає організатор заходу.