У Чорноморському 8 і 9 жовтня пройде «Школа успіху» для підлітків. Її організатор — учениця Чорноморської загальноосвітньої школи Світлана Петруняк. Влітку вона пройшла навчання в «Школі успіху», яку організував Фонд братів Кличків.

«Мета мого проекту — прищепити підліткам навички ХХI століття, навчити їх правильно обирати мету, познайомити з креативними людьми з різних сфер діяльності і дати можливість познайомитися з такими ж підлітками, як вони. В організації та фінансуванні заходу взяв участь член команди Ігоря Учителя Дмитро Ковбасюк», — розповідає Світлана.

«Школу успіху» відвідають учні Чорноморської, Крижанівської і Фонтанської шкіл.

«До участі в проекті ми запросимо активних школярів, яких відбираємо за рекомендацією. Ми будемо обговорювати важливі для підлітків теми і хочемо, щоб діти максимально серйозно поставилися до цього. Але якщо підлітку з Лиманського району буде цікаво взяти участь в проекті, він може зателефонувати або написати мені. Я б запросила всю школу, але у нас тільки 30 місць », — зазначає організатор заходу.

Зв’язатися зі Світланою можна по телефону (093) 701-59-56 або по електронній пошті: petruniaksvetlana@gmail.com.

Захід буде проходити в Чорноморської школі протягом двох днів.

У «Школі успіху» підліткам розкажуть, як надавати екстренну медичну допомогу та про самооборону. Світлана Холодюк виступить з лекцією «Успіх. Робота мрії. Як визначитися з професією». Ірина Карпович розповість про роль хоробрості і чому страх — це нормально, а Сусанна Кириченко — про сильні і слабкі сторони, покоління, що дорослішає. Крім цього, з учасниками проекту зустрінеться підприємець Роман Лященко, а сама Світлана Петруняк виступить з лекцією «Що ми могли б зробити, якби не боялися».