Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО варто пройти, щоб дізнатися про свій рівень підготовки з того чи іншого предмета, скільки тестових балів ви можете набрати під час ЗНО і над чим потрібно ще попрацювати.

Участь у пробному тестуванні дає можливість учасникам попрацювати з тестами, що відповідають програмі; попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; психологічно налаштуватися на проходження ЗНО; навчитися ефективно розподіляти час.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11 грудня сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.