У новому навчальному році в програмі UFuture беруть участь 37 чоловік. До 12 випускників шкіл Фонтанки, Крижанівки і Чорноморського приєдналися 13 стипендіатів і 12 асоційованих членів.

Відібрані в 2017/2018 навчальному році школярі перейшли на другий рівень програми. Вони вже вступили до вищих навчальних закладів і з вересня отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 2500 гривень.

Школярі-стипендіати отримали індивідуальні платіжні банківські картки. Їм будуть виплачувати стипендію в розмірі 1500 гривень.

«Кожен учасник UFuture спільно з батьками вибрав ті предмети, які вимагають додаткової підготовки як для здачі ЗНО, так і в якості профілюючою дисципліни майбутньої професії», — розповів координатор проекту Олексій Кулик.

Цього року найбільш затребуваними виявилися українська мова та література, математика та англійська мова.

«Це не дивно — за результатами ЗНО 2018 року лише 86% учасників здали українську мову успішно. У 2017 році цей показник був на рівні 92%. Швидше за все, це пов’язано з тим, що сучасна молодь віддає перевагу перегляду відео, залишаючи мінімум часу на читання художньої літератури. На жаль, це загальносвітова тенденція », — додає Кулик.

Програма UFuture працює з 2017 року в школах Крижанівки, Фонтанки і Чорноморського. Ініціатор проекту — команда депутата Одеської обласної ради Ігоря Учителя.