Уряд затвердив Концепцію дуальної освіти, яка поєднає навчання і роботу. Відповідний документ було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

«Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на підприємствах, в установах та організаціях.  Це система, що дозволить нам ще в процесі навчання будувати місток між роботодавцем та здобувачем освіти», —  розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Учні та студенти зможуть побачити на власні очі виробництво чи компанію, в якій в майбутньому зможуть працювати, та навчитися роботі на сучасному обладнанні.

Роботодавці приєднаються до процесу підготовки фахівців та розкажуть, якими саме навичками вони мають володіти. Від 25% до 50% часу студенти будуть проводити на виробництві.

«Результати навчання оцінюватимуться і роботодавцем, і закладом освіти. Роботодавець братиме безпосередню участь у відборі учнів. Усе це значний крок уперед назустріч новому формату побудови стосунків усередині освіти», — пояснила Гриневич.